Uyumsuz (Divergent)

Çok film izleyen, zor beğenen biriyim ve neredeyse bütün paylaşılması gereken filmleri izledim. Bu tarz konuların devamı gelir mi gelmez mi bilemiyorum, bu yüzden kategori açma konusunu ertelesem iyi olacak.

İlk film konumuzun açılışını Uyumsuz orijinal adı Divergent ile yapıyorum. Divergent anlamı farklı fakat uyumsuz olarak yorumlanabilir.

Divergent (Uyumsuz) IBMDb puanı: 4 Temmuz itibariyle tam 274.995 kişi tarafından oylanarak 6.8 değerini kazanmıştır. Güncel durumu IBMDb Uyumsuz sayfasından takip edebilirsiniz.

2014 yılında çekilen Uyumsuz filminin yönetmenliğini Neil Burger yapmıştır.

Yönetmen Neil Burger filmlerini merak ederseniz, Uyumsuz dışından Sihirbaz ve Limit yok filmlerinde yönetmenlik yapmıştır. Neil Burger hem yönetmen hem yazardır.

Uyumsuz Oyuncuları

Shailene Woodley – Beatrice “Tris” Geçmiş
Theo James – Dört
Ansel Elgort – Caleb Prior
Miles Teller – Peter
Kate Winslet – Jeanine Matthews
Zoë Kravitz – Christina
Jai Courtney – Eric
Maggie Q – Tori

Oyuncular çok iyi, konu sıradan değil ve çok merak uyandırıcı. Bu filmi izlerken sıkılmanıza imkan yok. İzlediğin en güzel filmler arasına girmeyi başardı. Filmin içeriği acaba gelecekte benzeri bir durum yaşanabilir mi diye düşündürüyor insanı. İnsan oğlu çok hızlı değişiyor, bin yıl sonra kim bilir 🙂

Çok mu abarttın diye düşünmüyor değilim. İzlediğim on filmden dokuzu zaman kaybı olunca böyle filmler daha güzel geliyor olabilir. Hiç yoktan izlerken sıkılmayacağınızın garantisi verebilirim.

Şimdiden iyi seyirler, umarım beğenirsiniz.

Anasayfa » Dizi Film » Uyumsuz (Divergent)

“Uyumsuz (Divergent)” üzerine 12 yorum

  1. Uyumsuz oyuncuları benim gördüğüm en iyi kadrolardan biri. İnanılmaz bir uyum sağlamışlar ve gerçekten izlediğim en güzel filmlerden biridir. Daha ok oyuncularına aşık oldum diyebiliriz.

    Cevapla
  2. İzlediğim en muhteşem filmlerden biri diyebilirim. Oyuncuları olsun sahneleri olsun inanılmaz güzel bir film. İzlemelisiniz.

    Cevapla
  3. Oyuncuları ve konusu itibariyle beğendiğim en iyi film serisi olma unvanını yakaladı. Oyuncuların sergilediği bilhassa bakışlar çok etkileyici ve gerçekçi. Diğer arkadaşlar gibi bende izlemenizi içten tavsiye ediyorum.

    Cevapla

Yorum yapın

birblog.com tarafından inşa edildi.